Валерій Карпунцов: "Конституція - це не лише Основний Закон України та ..."

Валерій Карпунцов в facebook:

Конституція - це не лише Основний Закон України та головний оберіг її державності і демократії, це ще й філософія розвитку нашого суспільства, мета, до якої ми прагнемо. На фундаментальних засадах Конституції ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє Українського народу. Об этом сообщает РЕТРО со ссылкой на СМИ.

Сьогодні і ми, і світова спільнота, визнаємо, що маємо Конституцію, яка відповідає європейським вимогам Основного Закону. Та, водночас, необхідно памятати, що якою б чудовою Конституція не була, вона ... ніколи не забезпечить справедливості і демократії у суспільстві без свідомої участі самого народу в цих процесах. Адже головними є не конституційні постулати, записані на папері. Головне - аби кожен громадянин їх неухильно дотримувався і виконував. Тоді ми дійсно станемо конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Тож хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині. Зі святом, з Днем Конституції!Валерій Карпунцов


ТОП новости

Вход

Меню пользователя